Clenska_sekce_design obsahu

Design obsahu

Vítej v kurzu!

11. 10. 2021

Nezáleží na tom, kterým modulem začneš 🙂

Na jednotlivé moduly se dostaneš kliknutím na níže uvedené sekci


Fotografie mobilem? Ne. Nezbláznila jsem se 🙂 My totiž fotky na sítě potřebujeme ideálně hned. Je jedno, jestli máš produkty nebo služby,jdeme na to.


Každé rozložení, rozmístění má svůj řád. Velký text uprostřed se čte rozhodně jinak, než malý text v rohu. Naučím Tě, jak využít naplno „kreslířskou plochu“. Zjistíš, co je to zlatý řez a jak využít zorné pole tak, aby čtenář měl chuť číst vše a nevynechal jediné písmenko.


Stručné základy práce s Canvou, grafickým nástrojem pro negrafiky. Tvorba šablon pro sociální sítě a vyhledávání potřebných prvků.

Praktické ukázky a cvičení. 

Šablona pro profil na Instagramu. Naučím Tě jak se tvoří, ukládá, publikuje. Ukážu Ti, jak hledám inspiraci a jak pracuji s klienty.

Aplikací máme plný telefon. Zde se podíváme na ty nejvíce užitečné, praktické. Ty, které opravdu ke své tvorbě potřebujete a ty, které jsou zbytečné. Do kterých se vyplatí případně investovat v rámci rozšířených možností a do kterých nikoliv. 


Není druh a styl písma, který by nějak nezapůsobil. Každý font má svou „řeč těla“. Podrobně si ukážeme, co nám jednotlivé prvky říkají a jak na nás (a i na naše klienty) působí.


Vše v marketingu má svůj význam. Není druh a styl písma, který by nějak nezapůsobil. Každý font má svou „řeč těla“. Stejně tomu tak je u barev a tvarů. Podrobně si ukážeme, co nám jednotlivé prvky říkají a jak na nás (a i na naše klienty) působí.

Bonusový modul 🙂 

Zatím v přípravě  😉

Bonusy

Bonusy nad rámec - poděkování
Osobní konzultace navíc

Mimořádně spolu zvládneme až 5 konzultací do února. Piš si o ně! Je to jedno malé Velké děkuji za tu neskutečnou podporu a shovívavost, kterou jsi ke mně měla.  

Živé vysílání

Na Instagramu si naplánujeme sérii živých vysílání, kde si představíme vaši práci a jak se Vám daří s grafikou 🙂

Účast v adv. kalendáři

V rámci adventu chystám online adventní kalendář, kde spojuji několik tvůrců z „mé bubliny“. Ráda připojím i Tebe. Advent bude nabitý 🙂

Tvé bonusy
Osobní konzultace

Povídat si budeme o prezentaci Tvé značky na Instagramu. A nejen to. Odpovím, na co se aktuálně potřebuješ osobně zeptat. 

Volné šablony

V průběhu kurzu ode mě dostaneš 3 volné šablony, které můžeš použít pro feed, stories nebo ebook. 

Sety fotografií

V závěru kurzu dostaneš sety propagačních fotografií pro Tvé zaměření, které nikde jinde ve fotobance nenajdeš.

Nemáš placenou verzi Canvy?

Nevadí! Já Ti 3 měsíce po začátku kurzu pomůžu a můžeš mi napsat až o 15 placených vybraných prvků, které Ti stáhnu a dám!

Licence

Připomenu Ti, jak se které materiály mohou použít pro komerční účely a jak najdeš licenční podmínky pro jednotlivé prvky v Canvě.

Slovníček pojmů

Chápu, že ne každý pojem je Ti blízký. Zde je slovníček, který budu aktualizovat tak, aby jsi všemu v kurzu správně rozumněla. 

V průběhu kurzu bude vyplývat spoustu otázek, tak některé si tu zaznamenáme.

Kurz bude v předprodeji do 10. 10. 2021. Přístup do členské sekce ke studijním materiálům budeš mít na stálo. Stejně tak podporující skupina na Facebooku.

Kurz jsem postavila tak, aby jsi žádné placené aplikace nepotřebovala. Stačí pochopit princip, jak se k tvorbě obsahu postavit. 

Je dobré aby jsi prostředí znala, ale v jednom z modulů Ti to vysvětlím, takže žádné expertní znalosti mít nemusíš. Práce v Canvě je intuitivní, ale kdyby jsi tápala, pomůžu Ti ve skupině na Facebooku.

To je naopak dobře, protože už máš hodně věcí vyřešených a nebudeš muset během kurzu ladit barvy a písma. Jen se už naučíš, jak to pěkně poskládat dohromady, aby to dobře vypadalo. 

Ano, vyfotím Ti 10 fotek speciálně pro Tvé zaměření.

Je to něžný, ladný, jednoduchý cit pro sladění prvků. Jemný přístup k celkovému vzhledu všech pracovních dokumentů (prezentace, videa, fotografie, příspěvky na sociální sítě),  nejen pro to, aby Ti to dělalo radost. 

Kdyby jsi měla další otázky, na které tu nzenáš odpovědi, neváhej mi napsat na e-mail info@mishula.cz

FB skupina pro vzájemnou komunikaci

Budu Tě podporovat a budeme sdílet své vytvořené designy abychom se ještě více inspirovaly.