Brand, který vypráví tvůj příběh

Jsem tady, abych ti pomohla vyjádřit tvou značku jedinečným způsobem. Má vášeň pro design a schopnost převést tvé myšlenky do vizuálního umění mi umožňuje vytvořit loga, která nejen osloví, ale také přináší význam. Začni svou cestu k vizuální identitě a přetvoř své záměry do podoby, která osloví na první pohled. 

vizuální identita

"Vizuální identita je zrcadlem vašeho brandu, kde barvy, tvary a design tvoří symfonii, která oslovuje a zapadá do srdcí."

logo je jen základ vizuální identity

Logo hraje klíčovou roli v rámci celé tvé vizuální identity značky. Je to první prvek, který lidé spojují s tvou značkou.

Začínáš a potřebuješ být vidět?

Rozhodla jsi se do toho opřít, pustit své podnikání nadrámec rodiny a přátel více do světa a chceš být více vidět. Pomůžu ti od začátku dát tvé vizuální identitě jasný směr, aby jsi netápala co kdy použít a zároveň tak ušetřit čas, který potřebuješ ke své tvorbě.

Nevíš, zda to ještě ladí?

Tvá značka je už zaběhnutá ale ty cítíš, že to chce nějakou změnu. Pomůžu ti se na tvou vizuální identitu podívat "zvenčí" jestli je potřeba pár drobných změn nebo se pustit rovnou do rebrandingu celé značky.

tvá značka si zaslouží upgrade?

Výrazně jsi se v podnikání posunula, změnila jsi strategii nebo rovnou obor své značky a rebranding je tedy dalším strategickým krokem, který má potenciál výrazně ovlivnit vnímání tvé značky a celé podnikání. Pustím se do nové vize a třpytu tvé značky aby svítila jak zářivá hvězda na nebi.

banner_svicka_atd
tvorba loga a vizuální identity je proces

Jak to probíhá

kontaktuješ mě

Pošlu ti dotazník, který buď vyplníme spolu nebo mi ho doručíš předem a naplánujem si společný krátký videocall. Poznáme se a navrhneme si konkrétní postup. Posílám zálohovou FA ve výši 30%, která zároveň slouží jako skicovné.

první návrhy

Předkládám první návrhy a nastává kolečko korektur, revizí a doplnění myšlenek, které vedou k výsledné představě o dokonalém výsledku. Doplníme potřebné fonty a barvy. Vizualizaci zpracovávám pomocí mockupů.

skládáme informace

Na základě potvrzení spolupráce dáváme dohromady ideální představu, co se ti líbí a co naopak vůbec ne, abych se ubírala při tvorbě správným směrem. Pouštím se do práce na tvé vysněné nové značce.

konečné předání

Po korekturách a schválení konečné verze jedinečného designu podepisujeme licenční smlouvu, posílám konečnou fakturu a zasílám kompletní podklady s prezentací jak logo a vizuál používat.

Nabídka balíčků

Logo & vizuální identita

Analýza značky

Pohlédneme na tvou značku a probereme možnosti, jak zvýšit efektivitu. Dostaneme tu nejlepší esenci do grafiky, která tě doprovází podnikáním. Odpovím na veškeré otázky.

Co je součástí: 

 • 60 min konzultace (včetně videozáznamu)
 • praktické tipy a rady včetně ukázek
 • odpovědi na otázky

cena: 2.490,-

Logo

Elegantní logo pro tvou značku pro základní webovou prezentaci. Bude zpracováno v dlouhé i krátké verzi (symbol nebo iniciály). Praktické využití najdeš v podpisech nebo vodoznak.

Co je součástí: 

 • logo v krátké i dlouhé verzi 
 • png (bez pozadí), svg, PDF, AI (použitelné v Canvě), 
 • licence

cena: 7.580,-

Brand

Vytvořím ti základ brandu, který bude vyprávět příběh tvé značky. Sjednocený vzhled získáš díky kombinace loga, barev a písma, které spolu dokonale ladí a naprosto tě podrží v tvém podnikání.

Co je součástí: 

 • logo v krátké i dlouhé verzi, barvy, fonty, pattern
 • png (bez pozadí), svg (použitelné v Canvě), PDF, AI
 • brand board, insta feed, stories,  licence

cena: 13.470,-

Vizuální identita

Kompletní vizuální identita, kde mimo harmonického brandu získáš i návrh marketingových materiálů a brand book, kde budeš mít vysvětleno, jak s jednotlivými prvky pracovat.

Co je součástí: 

 • Brand , pattern, brandové prvky
 • grafické návrhy marketingových a reklamních materiálů a produktů (vizitky, hrnečky, desky, lahve, … )
 • brand book, prezentace využití celé identity

cena: 21.060,-

Nezoufej, že by jsi se nevešla se svými požadavky do uvedených balíčků a neváhej mě kontaktovat. Věřím, že najdeme společnou řeč. 

reference
Reference

Co říkají klienti na nové logo

"Fakt tohle si krásně sedlo a úplně a úplně ho miluju. To jsem hledala ❤️❤️❤️ Je výrazné, zaujme, vystihuje to, co dělám, ale je pořád jemné nenásilné, ženské. Jak jsi psala. Je fakt boží!"
"Boží! Mně právě hrozně baví, že je v tom schovaný celý MAJN a vypadá tak elegantně! To J je tam fakt dokonalý! A twn font ... jsi skvělá! Krásná práce ❤️ Je skvělé to, že co já jsme měla v hlavě a nedokázala to zhmotnit jsi ty dovedla k dokonalosti ❤️"
Jana Muselíková
www.majnmade.cz

Navržená loga

Jmenuji se Míša, miluju vizuální stránku online podnikání a Canvu

Jsem specialistka na brand a vizuální komunikaci. Pomáhám podnikatelkám zaujmout graficky vyladěným obsahem. Vezmeme tvé chaotické pokusy a uděláme z nich sladěný a jedinečný brand, kterým uchvátíš  své cílové publikum. Nenechám tě v tom samotnou, vytvořím ti jedinečný vzhled tvé značky a naučím tě do tvorby dostat lehkost, abys další vizuály tvořila s jistotou sama. Staneš se neodolatelnou.