Advent

Pro lepší život

První políčko z našeho sdíleného adventního kalendáře obsazuje Verunka z nádherného programu Pro lepší život.

Pojďme s ní a její výzvou si dovolit odpočívat! Kdy jindy, než teď

Aktivity pro děti

U Pavly najdete nádherné knížky pro děti v anglickém jazyce. Uplatněte slevu 15% do konce ledna 31.1.2022 na knížky.
A nejen to! Mrkněte na aktivity zdarma!

Copywriting

Péťa Vicková pro vás má 7 tipů, jak na prodejní stránku zdarma. To se před Vánocema ještě stále hodí 🙂  
A to není vše! Úžasná sleva 34 % na to, jak psát prodejní příspěvky.

Interaktivní čertovská procházka

V rámci našeho městysu jako náhradu za kulturní akci jsme vymysleli procházku. Užijte si ji i vy. Vytiskněte QR kódy a poházejte po bytě nebo venku a pobavte se se načtenou aktivitou. Dejte vědět, jak se vám to líbilo.

Obsah je klíč

Grafika super, ale na obsah to nemá! Já vím, že se opakuji, ale prostě to tak je. Exkluzivně pro vás v rámci kalendáře Miška prodloužila možnost stažení jejího perfektního ebooku, který vám pomůže s vyladěním vašeho hodnotného profilu.

Nevěsty, zbystřete

Naše východočeská svatební guru Sabina Kvak má pro vás online konzultace zdarma. Přišlo v létě zasnoubení a teď nevíš, čím začít při plánování? Datum a místo, je jisté, ale co ostatní dodavatelé? Sába Ti se vším pomůže. 

Ukočíruj své pocity

Rychle se rozčílíš, rozhodí Tě maličkost a nebo nevíš jak své pocity pojmenovat? Deni Ti pomůže je ukočírovat a ještě Ti dokáže z Tvých zdánlivých nedokonalostí určit přednost. Vydoluj ze sebe sílu své osobnosti a zvladej věci líp. Deni má pro Tebe svých jedinečných 30 minut konzultace zdarma. Ozvi se jí.

Hvězdný instagram

Jen a jen pro Tebe mám slevový kód na kurzy od Kačky! Kdy jindy, než teď potřebuješ ovládnout svůj Instagram a rozhýbat ho pomocí reels. Videa prostě frčí a ještě nějakou chvíli budou hrát prim. Buď o vééélký krok napřed před jinými aměj svůj Instagram s Káťou pod palcem.  

Buďte vidět a slyšet

Ve své facebookové skupině Buďte vidět & slyšet pro vás Daniela připravuje rozhovory s hosty, najdete tam spoustu tipů k marketingu/PR/mindsetu a jednou za týden také možnost propagovat svoje výrobky nebo služby. Danča má pro nás slevu na svou konzultaci.

Něco, bez čeho nemůžeš být

Znáš sir_up? Použití alpské vody, třtinového cukru a bez chemických stabilizátorů zaručuje bezkonkureční kvalitu a chuť. Vyzkoušejte nový rozměr dochucování nejen vašich nápojů, ale i dezertů.  K dispozici je široký sortiment produktů: sirupy, toppingy, pyré a smoothies.

Sleva platí pro 1L sirupy. 

Krásná nejen uvnitř

Čtyři ženy, které se chtějí cítit fajn 🙂 Jsou rozdílné, ale již dlouholeté přítelkyně, mámy malých svišťů, které spojuje láska ke kvalitě oproti kvantitě. Vzhledem k tomu, že každá potřebuje malinko něco jiného, přináší Ti jejich zkušenosti a doporučení, které vždy najdeš u každého zvoleného produktu, který na eshopu nabízí.

Šablona pro Tebe

A něco trochu praktického 🙂 Co vás doufám, moc, potěší. 

Šablona na Instagram  zdarma dle vlastního výběru z e-shopu. Kód platí do 24.12.2021

Sladíme to i bez šablony

Pokud Tě úplně žádná šablona nezaujala, nebo máš pocit, že by Tě stejně nezachránila, protože si myspíš, že Tvůj obsah je prostě nesladitelný, nezoufej. 

Po novém roce se na to spolu podíváme, protože všechno má své řešení 😉

Minikurz za týden

Přesně tak, stačí vám jeden týden, abyste svůj minikurz vymysleli, vyrobili a předali svým studentům. Janča si moc dobře uvědomuje, že nejdůležitější je začít. Proto vytvořila tuto Výzvu, aby vám pomohla se rozhoupat.

A to vše o kilo míň ! Kód je platnáý do 24. 12. 2021

Z lásky k sobě

Dnes přicházím s tipem na program, který je z lásky pro lásku. Pro lásku k sobě. A to chceš. Jak jinak chceš přimět, aby Tě poslouchalo nejen tělo? Tvá krása je jen odrazem toho, co se děje uvnitř a Hanka Ti pomůže to ONO si uvědomit a v sobě najít. 

Byliny a tradice

„Herbes et Traditions kombinují to nejkrásnější z přírody s tradičním poznáním. Věří, že inteligence rostlin poskytuje blahodárný účinek pro člověka a jeho prostředí.“

Bylinky, oleje, difuzéry… voňavé, léčivé, omamné. Krásná nabídka v eshopu, kde do 20.12. můžete ještě objednávat své dárečky. 

Domácí pohodička s Kačkou

Přehled v aromaterapii, dokonale zvládnutá domácnost díky perfektním tipům. Skvostně ochucené saláty a řešení na každou bolístku v podobě olejů či mastí. Buď v pohodě a nestresuj se z nečekané návštěvy nebo nezabaveného dítka. Díky konzultaci budeš přesně vědět, kdy po čem doma sáhnout, když bude ouvej.

Kód je platný od 1.1.2022 – 25. 3. 2022

Hlavně si to všechno naplánuj

A to pěkně hezky podle sebe 🙂 Protože každému vyhovuje jiný styl plánování, jiné barvy a jiná pojmenování políček 🙂

Tvá vnitřní síla krásná i voňavá

Být svá, jedinečná. Být v klidu a v rovnováze. K tomu nám dopomůže spousta věcí, ale vždy to začíná u nás samotných. Buď výjimečná díky minerálním kamenům, které Tě vždy podrží nebo zažij zklidnění a uvolnění díky svíčce, kde přírodní oleje jsou namíchány přímo pro Tebe.

Kód na slevu 12% je platný od 1. 1. 2022 – 22. 2. 2022