Lednový minikurz

3denní webinář

Jak sladit zdánlivě nekonzistentní obsah

Máš jen 3 vteřiny na to, abys na sítích zaujala.

Přijde Ti, že Tvůj obsah nejde sladit? Na webináři jsme si řekly, že to vždy nějak jde.

O co půjde?

Záznamy z živého vysílání, kde jsme probraly sjednocení obsahu.

Sociální sítě se plní krásnými profily, sladěnými fotkami a čímdál více se používají designové šablony.

Ale co když Tvůj obsah hýří barvami a máš pocit, že to prostě nejde nikdy sladit tak, aby to mělo hlavu a patu?

Nebo si připneš 3 nejdůležitější posty a šablona na profilu ti tak zdánlivě je už k ničemu?

Ve skupině na FB uvidíš, že skloubit jde všechno. Bezbolestně 😉

Jak webinář probíhal?

♣   3 dny po sobě jsmese setkaly v uzavřené skupině na facebooku ve dnech 25. 1. – 27.1. 2022

♣   Každý den jsme probrali jedno téma, aby byl čas si to do druhého dne zpracovat a promyslet.

♣   Záznam si můžeš nyní shlédnout

Co konkrétně probereme?

Společný prvek

Základ a tajemství sjednoceného obsahu je jedna věc. Která to je, jsme si řekly hned první den. Pak se o tom společně bavíme a každý si to u sebe najde.

Rozvržení feedu

Druhý den jsme si ukázaly, jaké jsou možnosti uspořádání příspěvků tak, aby to mělo nějaký řád a byla vidět pravidelnost, lehkost a jednotnost aniž by musela být nějaká šablona.

Sjednocujeme obsah

Praktická část. Bez ukázek se to neobejde 🙂 Ukázaly jsme si své profily, řekly názory a děvčata z živého webináře se následně na sítích krásně propojila. Vznikl příjemný networking.

Kolik za 12 let mých zkušeností v oblasti design obsahu zaplatíš?

149,- Kč

Webinář proběhl ve dnech 25. 1. - 27. 1. 2022

To je za hubičku 🙂

Se mnou oblečeš svému obsahu jednotný kabátek

Jsem Míša, kreativní grafička s jemnocitem. Zaměřuji se na design obsahu na sociálních sítích. S klienty řeším vše individuálně a s lehkostí. Navrhuji editovatelné šablony na míru a pracovním listům a dokumentům v podnikání dávám jednotný kabátek. S mou podporou nebude vyladěný jen instagramový profil ale celá osobní značka bude zářit.

Práci s grafikou se věnuji přes 12 let. Už s prvním počítačem v dětství, kde bylo malování jsem si navrhovala obaly na CD 🙂

Slova od holek, co už se mnou „něco zažily“

Už asi půl roku se plácám v tom jak vymyslet design pro svůj účet, aby byl zajímavý, sladěný upoutal pozornost, líbil se a hlavně abych s ním byla spokojená i já.. Díky skvělému kurzu, jsem už druhý den věděla jakoým směrem půjdu a jak to vše mám dělat, aby to bylo krásně sladěné i přes to, že mám barvené produkty. V kurzu jsem dostala další skvělé tipy a odpovědi na mé otázky. Moc díky za tento kurz a těším se na další!
Vlaďka Zemanová
Od začátku, co mám IG, jsem přemýšlela, jak ho graficky sladit, ale nevěděla jsem úplně, jak to uchopit. Na webináři nám Míša ukázala několik možností, jak to uchopit i různý tipy a triky. Za mě byl jednoznačně nejlepší poslední den se zpětnou vazbou na různé profily – inspirace, jak to dělají ostatní, co je povedené a co míň, a kde to vylepšit. Pohled cizíma očima je prostě nejlepší. I mě to nakoplo a inspirovalo k dalším nápadům.
Kateřina Simbartlová
Podpora od Míši je vždycky super. Je jedno, zda jste v kurzu, jdete na webinář nebo si koupíte šablonu. Vždy se vám bude věnovat a dostanete spousty tipů co a jak na IG. Ještě nikdy jsem neviděla, že by ji kdo zaskočil otázkou. Tento kurz byl nabitý informacemi a praktickými ukázkami. Ideální pro každého, kdo se svým feedem bojuje.
Markéta Vávrová
Míša je moc milá a příjemná. Hezky a srozumitelně vše vysvětluje. Dává různé tipy jak sladit feed a každý si v tom najde to svoje, co jemu bude vyhovovat nejvíce. A když člověk neví, ráda mu poradí. První dva dny byly o teorii a 3. den ukázky profilů a hodnocení. Ideální program. Tipy a rady co dává Míša jsem nikde jinde neviděla. Díky za webinář, moc mi pomohl.
Laďka Ko.
Chtěla bych Míši strašně moc poděkovat za skvělý kurz, který jsem u ni absolvovala. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, které jsem nutně potřebovala vědět. Míša úžasně zhodnotila profily, ukázala nám různé směry, kterými se můžeme vydat. Byla praktická, nic neodbyla, věnovala se nám na 100%. Kurz s čistým svědomím doporučuji všem, kteří tápou nejen v grafice, ale i obsahu jako takovém. Moc Ti Míši za vše děkuji. ❤️ R.
Regína Vycudlíková
V lednu jsem absolvovala u Míši webinář a jsem za něj maximálně spokojená. Dozvěděla jsem se vše potřebné a také jsem dostala zpětnou vazbu profilu, která mi ukázala druhý pohled na mojí snahou a to bylo pro mě to nejzásadnější. Teď už jen podle rad doladit vše k maximální spokojenosti. Všem, kdo se chce posunovat dál ve své snaze dobít internet, tento kurz doporučuji, Míša je skvělá!
Simona Garbová