Klub grafických labužníků
Prostor pro všechny podnikatelky, kterým záleží na skvělé a zářivé prezentaci svých produktů a služeb díky úžasnému designu.
Tam potřebuji být!
Dopřej svému podnikání kulinářský zážitek

Uvařila jsem pro Tebe unikátní menu plné informací, díky kterým bude grafika tvé online prezentace vyladěná do nejmenšího detailu.

Klub grafických labužníků.


Těším se, že se budeme pravidelně setkávat na výživných živých vysíláních, která budou okořeněna a doplněna předtočenými videi.

Obsahem klubu jsou návody, šablony v Canvě, tipy na zrychlení práce, nejrůznější vychytávky a novinky, bez kterých prostě nemůžeš být. Vše bude přehledně na jednom místě aby sis už žádné informace nemusela dohledávat jinde.

Díky neustálé aktualizaci a doplňování témat bude klub stále živý a aktivní a Ty tak budeš mít prostor se neustále zlepšovat.

Mým posláním je předat Ti veškeré informace a zkušenosti, které jsem nasbírala během 13 let své praxe.

Aby Ti šla práce lépe od ruky, budeme pracovat i na tvém mindsetu, který Ti pomůže k tvorbě přistupovat s nadhledem a lehkostí.

A pamatuj. Dvakrát první dojem neuděláš.

Co v klubu najdeš?

Unikátní prostor pro nezrychlená videa, postupy konkrétních vizuálů a mindset při tvorbě.

Více informací o obsahu
Co získáš vstupem do klubu?
1
24/7 přístup online

Získáš okamžitý přístup k videozáznamům. V rámci živých vysílání můžeš zanechat dotaz a vstoupit do diskuze. Dotazy lze vkládat i k záznamům. Odpovím na ně později nebo v následujícím videu. 

2
Akademie on-line*grafiky

Strukturovaný obsah akademie, kde se naučíš teorii i praxi v grafice. Díky plánovaným tématům budeš připravená i na vlastní podnikání s Canvou. 

3
Canva svět

I Canva se vyvíjí a aktualizuje. Neustále se mění a mimo základní kurzy s Canvou se budeme věnovat i veškerým novinkám a vychytávkám.

4
Branding a vizuální komunikace

Branding je kapitola každé z nás a rozhodně to není jen o tom, jaké si zvolíme barvy a fonty. Je to velké téma a postupně se tomu budeme podrobně společně věnovat.  

5
Rozhovor o svém podnikání

Jsme parta šikovných podnikatelek a věřím, že se máme každá od druhé co naučit. Přijmi prostor pro společné povídání nadrámec plánovaných pravidelných živých vysílání v klubu. Rozhovor zůstane v úzkém kruhu, pouze v členské sekci.   

hero-img-1.jpg
kreativní copywriting
klub_home (3)
a jak to uvnitř klubu vypadá ?

Klub není primárně výukový kurz na  aplikaci Canva, ale je to nejjednodušší nástroj, ve kterém veškeré know-how z celého klubu uplatníš. Proto první videa povedou právě ke Canvě.

Prvním tématem, které už nyní můžeš prostudovat je úvod do brandingu. Pod videem najdeš i pracovní list k praktické práci. 

Ukázka vzhledu a obsahu členské sekce, tedy celého klubu. 


Ukázka obsahu tématu Branding.


Proč klub ?

Pokud mě sleduješ na Facebooku nebo Instagramu tak víš, že průběžně vkládám jednotlivé ingredience z grafického světa. Leckdy může být náročné si je všechny poskládat dohromady a udělat si ucelený obraz.

Proto jsem vytvořila prostředí, ve kterém bude vše přehledné a jasné. Ke všem „lekcím“ se můžeš kdykoliv vrátit a nasát z nich to, co zrovna pro svou práci potřebuješ.

Nevíš si s něčím rady a ráda by ses v dané věci posunula? Můžeš mi napsat a já téma zpracuji přednostně.

témata, kterými se budeme v klubu zabývat

Branding –protože Ty jsi tvoje značka. Každé téma, každé odvětví si zaslouží perfektní prezentaci. Úvod do brandingu můžeš zkouknout už teď. V klubu budou videa a články postupně přibývat.

Cit a sladění prvků – někdo říká, že s citem se musíš narodit. Já říkám, že se to dá naučit. Je to jako s kreslením. Když kreslíš pravidelně, časem je tvá kresba vypilovanější, než když si vezmeš tužku do ruky jednou za sto let. Čeká nás i výzva „Lepším designerem za 30 dní“. Máš se na co těšit🙂

Mindset – znáš to pravidlo dvakrát měř, jednou řež? U grafiky to platí dvojnásob a to i z hlediska času. Když budeš vědět, jak a čeho chceš ve svém grafickém návrhu docílit, půjde ti to rychleji. Ukážu Ti jak na to.


Šablony, prvky
– nelimituj se vyhledáváním šablon jen na Instagram, facebook a e-book. Canva nabízí mnohem více. Už jsi zkoušela Landing page nebo overlay na stream? Já ano a je to super. Určitě oceníš i další moje zkušenosti s projekty, které Canva nabízí.


Práci s fotografiemi –
někdy se drobná úprava fotky hodí a není nutné hned běžet za grafikem, který ovládá Photoshop. V Canvě zvládneš základní úpravu kontrastu nebo drobnou změnu barevného nádechu. Ukážu Ti i způsob, jak hledat vhodnou fotografii do tvého obsahu, kde všude je možné je hledat a jakým licencím podléhají. 

Informace pro vlastní podnikání s Canvou. – v rámci Akademie on-line*grafiky Ti ukážu vychytávky v Canvě a jak si postavit svůj pasivní příjem. Prozradím Ti veškeré zkušenosti nabyté z prodeje a řeč přijde i na témata typu „co když se klientovi nelíbí náš návrh“, „co je to skicovné“ nebo „jak si vytvořit své portfolio a chránit svou tvorbu“.

Svěží inspirace a marketing na Instagramu – díky svěžím článkům a rozhovorům se specialisty na různá témata získáš i jiný úhel pohledu na tvorbu své strategie nebo marketingových kroků tak, aby tvé počínání konečně sklízelo ovoce.

Jmenuji se Míša, miluju vizuální stránku online podnikání a Canvu

Pomáhám podnikatelkám pracovat s grafikou tak, aby už o ní nemusely složitě přemýšlet. Pomohu i Tobě dostat tvůj skvělý produkt do online prostředí, dát mu jedinečný osobitý vzhled a příležitost zazářit. Chaotickým pokusům o grafické návrhy dáme řád a Ty tak ušetříš čas i peníze.

Nenechám tě v tom samotnou. Naučím tě do tvorby dostat lehkost, abys další vizuály tvořila s jistotou sama. Tvoje prezentace se stane osobitou a nepřehlédnutelnou.

Kolik ti měsíčně zaplatím?

V klubu najdeš spoustu inspirace a návodů jak graficky pracovat a smýšlet nad obsahem ve svém online podnikání.

Chci to s tvou VIP podporou
Co říkají mé klientky

Časté otázky & odpovědi

Klub není časově omezen a poplatek je za jeden měsíc. Není povinností být v klubu více měsíců, než jeden. 

Ukázky ve videích jsou tvořené v Canvě PRO, ale pro svou práci vystačíte si i se základní verzí. 

Peníze za členství nevracím. Za jeho obsahem si pevně stojím. V klubu bude dostatek hodnotných informací pro tvé podnikání.