Šablony zdarma

e-Book zdarma

Šablona Carousel na instagram ? To jinde nenajdeš, opravdu!

Co najdeš v e-Booku?

Šablony na instagram

Tvoříš, prodáváš, předáváš hodnotný obsah na sociálních sítích? Nemáš jistotu v tom, zda to dobře vypadá?

Pomůžu Ti!

V e-booku najdeš šablony na instagram, které si lehce a bezplatně upravíš v aplikaci Canva. Zohledníš svůj brand a upravíš si barvy, font a vložíš své fotografie. Tvůj peckovní produkt tak zazáří mezi ostatními!

Carousel?  To je příspěvek na instagramu typu „kolotoč“, což znamená, že sice vkládáš více příspěvků za sebou (více obrázků či fotografií), ale při přejíždění v samotné aplikaci instagram (swipování) to vypadá jako jedna ucelená grafika.

To znamená, že máme dost prostoru na to, abychom vyjádřily mnohem více obsahu, než jak jsme běžně zvyklí v jednom „čtverečku“

Návrh bez názvu (75)

Ozdob si svůj instagram!

přitažlivý DESIGN

Vyšperkovaná grafika. Jemné a elegantní propojení prvků zvolené s citem a s ohledem na "přínos" konkrétního obsahu.

stažení a editace zdarma

Aplikace canva je dostupná ve verzi free i Pro (zpoplatněná rozšířená verze). Mé šablony jsou navrženy tak, aby nebylo potřeba žádný prvek dokupovat.

smartmockups_ktbt0e4g

přístupné hned

E-Book i šablony jsou dostupné ihned. Nečekáš až Ti pošlu soukromou zprávu.

online podpora

V případě jakýchkoliv dotazů můžeš zavítat do skupiny "Design na sociálních sítích" na facebooku. Žádný dotaz není špatný! Určitě mě najdeš i na instagramu 😉

Šablony?

Ušetří čas při tvorbě a plánování obsahu

90%

Sladěné příspěvky dobře vypadají

96%

Je náročné s nimi pracovat

20%

E-book bude dostupný jen do 26. 9. 2021

Náhled obsahu

e-Booku zblízka

Co říkají Ti, co už si e-Book stáhli?

TEN E-BOOK JE BOMBA! Jako fakt 🙂 vše dává smysl, nakopne to člověka se tomu věnovat a zkoušet.. Uf to vám muselo dát teda práce!
Aneta F.
Tvůrce
E-book je naprosto boží! To jsou tak krásné šablony, jsem se tím kochala dobrou půl hodinu a vymýšlela, co bych s nimi provedla. Už se těším, až si udělám svůj první carousel a dám si ho na Instáč. Do teď jsem moc nevěděla, jak na to. Díky, Míšo, to je neuvěřitelně cenný e-book!
Tý brďoooo.... to je super, už vím, jak na ty carousely, to je skvěly! Mocdíky a ty tipy na příspěvky super, to je pecka nápad.
Andrea D.
Tvůrce