2denní webinář

Svěží rebranding

Říkáš si, že to není potřeba, že más skvěle nastavený brand… ale slouží ti ještě?

Souzníš s ním?

A co klienti, vyvolává tvůj styl ty správné emoce?

Co když už jsi ve své tvorbě mnohem dál, než na začátku a je potřeba trochu změnit styl komunikace?

Řekneme si, kdy je změna vhodná a v jakém rozsahu a čím začít. Co při sdělování svého obsahu pomáhá udržet značku a jak komunikovat změnu brandu svým klientům, když už vás znají pod tou či onou barvou a stylem vašeho přednosu. 

O co půjde?

Každý z nás jsme nějaký a chceme uspět. S tím souvisí být odlišný, jedinečný a vyčnívat. Nejsme ve vakuu a nejsme tedy jediný ve svém oboru. Máme tu ještě konkurenci. Osobně dávám přednost slovu „kolegové z branže“ 🙂

Ve dvou dnech aktivního webináře si povíme o principech brandingu. Není to totiž jen o barevné paletě a zvoleném fontu. A až si zvládneme uvědomit, definovat a ověřit, kdo jsme, a jak působíme, tak si prakticky povíme o tom, zda je vhodné se posunout. Zda je ten správný čas své značce dát lesklejší punc a jak hlavně poznáme ten správný čas a okamžik, kdy se do změny pustit. 

V praktické části se pustíme s pomocí společně do práce 🙂  

Jak bude webinář probíhat?

♣   2 dny po sobě se večer setkáme v uzavřené skupině na facebooku ve dnech 30. 5. – 31. 5. 2022

♣   První den rozebereme teorii a rozdám jednoduchý domácí úkol, aby jsi měla čas si to do druhého dne zpracovat a promyslet.

♣    Druhý den budeme tvořit 🙂 Řekneme si jaké nástroje a co nám pomůže se dostat do správného a cíleného bodu, kde se budeme cítit jako znovuzrození a že to je to, co si ta naše značka zaslouží.

♣   Z každého dne obdržíš prezentaci a záznam bude uložen po dobu 3 týdnů

♣   Na závěr rozeberu stávající brand prvním 3 přihlášeným podnikatelkám a dám tipy co by se mohlo změnit a proč. 

Co konkrétně probereme?

5 kroků, které ovlivňují náš brand

Určení barev a fontu by se nemělo řídit tím, co se nám líbí, ale co pasuje k našemu oboru a co zákazníka neodradí 🙂 Díky uvědoměním, kdo jsme a jak působíme na okolí si zlehčíme situaci s tvorbou a definováním si svého brandu.

Nástroje a možnosti

Díky jednoduchým úkolům si ověříme, zda jsme konzistentní v obsahu, který tvoříme a předáváme svým potencionálním klientům. Projdeme nástroje, které nám pomohou zpracovat myšlenkovou mapu a brandkit.

Pomůcky a inspirace

Neslibuji, že budeme za dva dny mít hotový svůj brand. Je to otázka svého aktuálního rozpoložení a to, kde v našem růstu se zrovna nacházíme. Proto ti ukážu, kde hledat tu správnou inspiraci, jak si ulehčit volbu ČESKÝCH fontů a dám ti postup, jak se na cestě k novému brandu neztratit a zbytečně netápat.

Kolik za 12 let mých zkušeností v oblasti design obsahu zaplatíš?

650,- Kč

Webinář proběhne ve dnech 30. 5. - 31. 5. 2022

950,- Kč běžná cena

To je za hubičku 🙂

Se mnou oblečeš svému obsahu jednotný kabátek

Jsem Míša, kreativní grafička s jemnocitem. Zaměřuji se na design obsahu na sociálních sítích a pomáhím podnikatelkám s dokonalým a funkčním vizuálním vystupováním. S klienty řeším vše individuálně a s lehkostí. Navrhuji editovatelné šablony na míru a pracovním listům a dokumentům v podnikání dávám jednotný kabátek. S mou podporou nebude vyladěný jen instagramový profil ale celá osobní značka bude zářit.

Práci s grafikou se věnuji přes 12 let. Už s prvním počítačem v dětství, kde bylo malování jsem si navrhovala obaly na CD 🙂

Slova od holek, co už se mnou „něco zažily“

Chtěla bych Míši strašně moc poděkovat za skvělý kurz, který jsem u ni absolvovala. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, které jsem nutně potřebovala vědět. Míša úžasně zhodnotila profily, ukázala nám různé směry, kterými se můžeme vydat. Byla praktická, nic neodbyla, věnovala se nám na 100%. Kurz s čistým svědomím doporučuji všem, kteří tápou nejen v grafice, ale i obsahu jako takovém. Moc Ti Míši za vše děkuji. ❤️ R.
regína Vycudlíková
Míša je moc milá a příjemná. Hezky a srozumitelně vše vysvětluje. Dává různé tipy jak sladit feed a každý si v tom najde to svoje, co jemu bude vyhovovat nejvíce. A když člověk neví, ráda mu poradí. První dva dny byly o teorii a 3. den ukázky profilů a hodnocení. Ideální program. Tipy a rady co dává Míša jsem nikde jinde neviděla. Díky za webinář, moc mi pomohl.
laďka Ko.
Podpora od Míši je vždycky super. Je jedno, zda jste v kurzu, jdete na webinář nebo si koupíte šablonu. Vždy se vám bude věnovat a dostanete spousty tipů co a jak na IG. Ještě nikdy jsem neviděla, že by ji kdo zaskočil otázkou. Tento kurz byl nabitý informacemi a praktickými ukázkami. Ideální pro každého, kdo se svým feedem bojuje.
Markéta Vávrová