creative
Grafická mastermind
Prostor pro malou skupinku žen, co se věnují grafickému designu a Canvě. Chtějí své dovednosti a zkušenosti předávat dál díky svým úžasným produktům, které společně vymyslíme, zpracujeme a prodáme.
U toho chci být!

1

program

6

účastnic

6

týdnů

Baví tě grafický design a Canva ?

Tvá grafika je je skvělá a líbí se ostatním, inspiruješ druhé a ráda jim předáváš své zkušenosti?

Pomáhej ženám, které teprve s grafikou chtějí začít nebo  jsou o krok za tebou. 

V grafické mastermind skupině tě naučím,  co umím. Budeš si věřit natolik, že nebudeš mít problém předat své schopnosti dál.

Že nemáš konkrétní online-produkt? Nevadí. Společně ho vymyslíme.

Vydělávej tím, co tě baví a naplňuje

❥ Canva je i tvou blízkou kamarádkou a máš ji denně otevřenou k práci pro svůj marketing a pro práci pro klienty. 

❥ Denně inspiruješ ostatní, posloucháš jak krásnou máš grafiku a dělá ti to dobře na duši. 

A teď mi řekni, plní se těmi slovy i stav bankovního konta? 

Já vím, otázka na tělo, ale moc dobře vím, jaké to je sedět u Canvy a najednou ztratit pojem o čase. Ano o tom čase, který bychom měly směnit na peníze. 

❥ Pojď, vytvářej v Canvě a dalších přidružených aplikacích obsah, kterým pomůžeš dalším úžasným ženám jako jsi ty. 

❥ Neboj se, že bys nevěděla jak na to. Pomůžu ti vymyslet, zpracovat a prodat tvůj produkt. Nauč s Canvou a vytváření úžasných grafických vizuálů své klientky a posuň svou tvorbu o krok dál. Posuň se i ty.

smartmockups_l4ybz6ak
Během 6 týdnů budeš vědět co a jak prodat
Kde jsi a kde můžeš být
Ujasníme si tvou pozici

Ujasníme si, v jaké fázi svého podnikání jsi, jaké máš možnosti a jaký produkt ti je nejbližší. Nastavíme affiliate partnerský program v Canvě. A hlavně si definujeme, pro koho budeme tvořit tvůj produkt a kde ho budeš prodávat. 

Plánujeme produkt
víme, co budeme tvořit a dáváme mu jasné obrysy

Ať je to školení na Canvu nebo plánované osobní konzultace, vytváříme jasnou strukturu tvého produktu a prodejní trychtýř. 

Postavíme výkladní skříň
Zářivá prodejní stránka produktu

Na svou prodejní stránku nemusíš nutně hned mít svůj profesionální web. Tzv. landing page si vytvoříš v Canvě a já ti ukážu jak na to, aby jsi nemusela tápat. S proklikem na prodejní formulář ti prodej půjde hravě. Vybereme prodejní strategii a nastavíme zákaznickou cestu. 

Nalákáme a začneme budovat komunitu
vytvoříme magnet

Společně vytvoříme magnet, díky kterému nasbíráš kontakty. Nastavíme e-mail marketing a řekneme si možnosti pasivního příjmu. 

Pošli produkt do světa
Napříč možnostmi, které online svět nabízí

Technicky vše propojíme. Po přihlášení k magnetu nastavíme e-mailovou sekvenci, prodáme produkt včetně upsellu a získáme reference pro budování důvěry a navázání další spolupráce. 

Shrneme si kompletní cestu podnikání v grafickém designu
dořešíme poslední otázky a oslavíme nové podnikatelské cesty

Připijeme si na všechny úspěchy, shrneme si co jsme vše za celou dobu společně vytvořily a zodpovíme si případné doplňující dotazy. 

Návrh bez názvu (22)

I má cesta začínala přesně tam, kde stojíš teď ty. Několik let jsem pracovala v programech od Adobe, nejvíce v Photoshopu. 

neoblíbená část, sdílení dokumentu s klienty a oprava textů, mě od práce grafické designerky postupem času odrazovala.  

Najednou jsem objevila Canvu, mé starosti se sdílením byly tatam a já se znovu nadechla a jala se do práce a objevování možností, co tato úžasná aplikace všechno umí. 

Určitě tento příběh moc dobře znáš a velmi s tebou rezonuje. 

Můj příběh pokračoval. Klientkám nestačilo zpracované zadání, ale chtěly být více flexibilní a své návrhy si umět vytvářet samy. Přešla jsem na konzultace se sdílenou obrazovkou a když už jsem vyprávěla několikrát to samé, říkala jsem si, že by bylo jednodušší jedno video předat více ženám najednou. Vyměnila jsem tak jeden časový prostor pro více žen najednou a zvýšil se mi příjem. 

Vydělávej v tom, co tě baví?

Pomůžu ti krok po kroku jak na to v oboru grafický design a práce s Canvou.
Jak to budeprobíhat
1
6x online setkání na 90 min

Budeme se scházet přes aplikaci ZOOM. Vždy den předem přijde připomenutí. Vzhledem ke kapacitě 5 žen se na ideálním čase teprve společně domluvíme.

2
Přidružená uzavřená FB skupina

K mastermind bude založena soukromá FB skupina, kde budeme sdílet své pokroky a myšlenky podle týdenních okruhů. 

3
Materiály a šablony

Během mastermind průběžně  získáš připravené podpůrné materiály a šablony. 

Co tedy získáš
1
Vedení a péči při přípravě svých produktů

Největší kus práce máš za sebou. Rozhodla jsi se a chceš 🙂 

A já tě plně podpořím. Vymyslíme a zpracujeme produkty a tvou podnikatelskou cestu. 

2
Plán a strategii na cestě za vysněným podnikáním

Věřím, že víš, že toho není málo. Je toho spousty, co se musí udělat, nastavit, napsat, připravit, aby výsledný produkt šel do světa. Dám ti směr, cestu, kde nezabloudíš a dotáhneme produkt k prodeji. 

3
Inspiraci od ostatních účastnic

Díky networkingu s dalšími 5 ženami získáš inspiraci, jak řeší konkrétní věci. Můžeš se inspirovat a dostaneš od nás vždy zpětnou vazbu. 

4
Plnou podporu po dobu trvání mastermind skupiny

Vím, jaké to je být na vše sama a nemít jistotu, zda jdu správným směrem. Budu tu pro tebe v případě jakékoliv nejistoty. Sdílení je poloviční starost a dvojnásobná radost 😉

5
Přístup do klubu na 2 měsíce od začátku mastermind

23. 3. 2023 ti otevřu Klub grafických labužníků na 2 měsíce, kde můžeš shlédnout již proběhlá vysílání a nastudovat informace o brandingu, principech reklamy atd. 

Příští grafickou mastermind skupinu otevřu v září

Jmenuji se Míša, miluju vizuální stránku online podnikání a Canvu

Jsem specialistka na vizuální komunikaci. Pomáhám podnikatelkám zaujmout graficky vyladěným obsahem. Vezmeme vaše chaotické pokusy a uděláme z nich sladěný a jedinečný brand, kterým uchvátíte  své cílové publikum. Nenechám vás v tom samotné, naučím vás do tvorby dostat lehkost, abyste si další vizuály tvořily s jistotou samy. Stanete se neodolatelnými.

Co říkají mé klientky

Časté otázky & odpovědi

Setkáme se jednou za dva týdny na ZOOMu, během toho tě budu podporovat ve skupině a budeš si zpracovávat úkoly zadané na setkání.  

Není nutná, ale během programu nastavíme affiliate program, který ti spolehlivě vydělá zpět na investici vloženou do placené verze programu. Pro výdělečnou činnost v Canvě ale placenou verzi velmi doporučuji, pro začátek ji můžeš vyzkoušet na 30 dní. 

Peníze za video*e-book nevracím. Za jeho obsahem si pevně stojím. V bonusech je uvedeno, že budete mít k dispozici průběžné aktualizace.