Krásný feed na instagramu můžeš mít i Ty!

Publikoval Michaela Kašparová v

Instagram není jen galerie hezkých momentek, nastylovaných jednoduchých produktů ve stylu flatlay a vzpomínkové album “tak šel čas”.

Instagram je i šikovný marketingový nástroj, kde lze prodávat své produkty, nabízet své služby a jen jen na uživatelích, jak se k chování na svém instagramu. postaví 🙂 Abychom byli úspěšní na instagramu je potřeba vyzrát svou aktivitou nad algoritmy, pak teprve se noví sledující přijdou podívat.

No až se přijdou podívat, tak je dobré mít zmáknutou druhou věc a to je hezký feed, tj celý profil, který zaujme na první pohled.

Pořád je to sice o fotkách, ale nemusíme být fotografové a grafici abychom měly nepřehlédnutelné příspěvky. Je spoustu aplikací, které to udělají za nás, ale pořád je nejdůležitější mít myšlenku, nápad a jeden směr, kterým se na svém profilu ubírat. Jedině tak získáme klienty, o které stojíme.

Rozřezané fotky, aby byly více vidět jsou také fajn, ale pak nemůžeme moc pod příspěvkem komunikovat a rozvíjet diskuze, když obrázek samostatný nemá hlavu ani patu 🙂

Pomůžu Vám graficky vyladit Váš feed tak, aby měl smysl a byl prostě hezký! 🙂

Třeba jako:
https://www.instagram.com/denistyle.cz/
https://www.instagram.com/eastwicked.cz/

Kategorie: Instagram

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *