Elitní klub pro podnikatelky

začni

Motivace a návod pro začátek tvého podnikání.

Vzdělávej se

Stálý přístup ke vzdělávacím kurzům v hodnotě desítek tisíc korun

Tvoř si značku

Vytvoříš si vlastní neodolatelnou osobní značku. V lehkosti a efektivně.

Buduj komunitu

Vlastní online kurz, tvoje komunita a ziskový facebook nebo Instagram.

Ukážeme ti, jak začít a kde. Povedeme tě krok za krokem po vyšlapané cestičce, která funguje. Půjdeš tak rychleji a vyhneš se zbytečným chybám.

Získáš konkrétní a jednoduché video návody pro každý krok tvého podnikání. Od založení živnosti, přes grafiku, sociální sítě a web, až po prodejní kampaně, motivaci a osobní růst.

S námi to zvládneš, i když jsi úplně na začátku. Provedeme tě vším od A do Z.

S tímhle můžeš počítat, když do toho půjdeš s námi. To je to, co umíme a předáme ti to.

Tým vykoukni z ulity

Někdo jiný

Mentor pro podnikatelky

Business mentor a kouč se 17ti letou praxí s vedením, tréninkem a koučinkem lidí v osobní i podnikatelské sféře. Pracovala na vysokých manažerských pozicích, vedla milionové byznysy ve dvou zemích a vybudovala několik obchodních sítí pomocí online marketingu. Majitelka eshopu a love brandu www.nepetka.cz. Věnuje se online kurzům, živým kurzům, podnikatelskému mentoringu a pomáhá firmám i jednotlivcům budovat osobní značku a odlišit se na Facebooku a Instagramu. Terapeutka Metody JIH, která se prolíná do všech kurzů.

Janča Valentová

online kurzy

Janička a její skvělé technikálie s přesahem do právničiny a ekonomiky!
Jani pojď 🙂

Míša Kašparová

digitální grafika

Kreativní grafička s jemnocitem. Zaměření na design obsahu na sociálních sítích. S klienty řeší vše individuálně a s lehkostí. Navrhuje editovatelné šablony na míru a pracovním listům a dokumentům v podnikání dává jednotný kabátek. S její podporou nebude vyladěný jen instagramový profil ale celá osobní značka bude zářit. Práci s grafikou se věnuje přes 12 let. Už s prvním počítačem v dětství, kde bylo malování si navrhovala obaly na CD 🙂 A v tomto klubu Ti předá ty nejdůležitější typy, co potřebuješ.

Co vše najdeš v elitním klubu?

Motivační podpora

Živé motivační a tematické webináře, které nakopnou, podpoří, pomohou na své cestě za úspěchem, ale hlavně nenechají na holičkách.

Prodejní strategie

Konkrétní prodejní strategie pro prodej tvého online produktu, budování online komunity a tipy pro další způsoby podnikání (např. MLM online).

Online kurzy

Postup, jak různými způsoby vytvořit nejjednodušší i ten nejkomplexnější online kurz krok za krokem. Rady, tipy, zkušenosti.

Canva

Kompletního průvodce progamem Canva, tipy pro tvorbu grafiky a vzhledu tvého brandu, naučíš se správně kombinovat barvy a prvky

Sociální sítě

Strategie na práci s Facebookem, reklamou a budováním vlastní komunity. Instagram od A do Z včetně Reels akademie (všechny tipy, nápady a triky s návodem)

Technické návody

Návody na práci v programech na úpravu fotek, točení videí, webinářů a nahrávání prezentací, základní práce s webem a jiné technické potřebné informace

Rozhovory

Inspirativní rozhovory s úspěšnými podnikatelkami, i těmi, které jsou jen o krok napřed.

Právní minimum

Právní minimum pro tvé podnikání včetně konkrétních postupů nebo vzorů právních dokumentů, které budeš potřebovat na webu a během prodeje kurzů.

Přidej se na čekací listinu

Buď mezi prvními, kteří se dozvědí o otevření bran elitního klubu pro online podnikatelky.

Co říkají naše klientky

"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Hilary Leigh
Developer
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Hall Read
Designer
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Quintin Angus
Designer
"„No pecka! Míšo, musím Vám říct, že jsem opravdu šťastná, že jsem na Vás dostala kontakt! A myslím, že se budeme vídat často a dlouho!“"
Lucka