6týdenní online kurz

Design Obsahu

Dvakrát první dojem na Instagramu neuděláš.

Máš jen 3 vteřiny na to, abys na sítích zaujala. Prodej svou značku díky dokonalému designu, který si vytvoříš samostatně. Naučím Tě, jak na to.

Kurz pro každou "instagramerku"

V kurzu se naučíš, v čem tkví to tajemství prvotřídního designu značky pro sociální sítě. Zjistíš, jaké prvky, fonty a barvy použít pro perfektní výsledek prezentace Tvých služeb či produktů, aby to ladilo. Vyzkoušíš si práci se šablonami v Canvě a navrhneš si svůj vysněný puzzle feed. A nakonec díky znalosti teorie budeš o hodně napřed před konkurencí.

Jak bude kurz probíhat?

♣   Kurz obsahuje 7 modulů, které na sobě nejsou závislé, a tak Ti je otevřu všechny najednou, aby sis mohla vybrat, kterým začít.

♣   Obsah si nastuduješ v členské sekci.  Máš tam ode mě videoprezentace, případovky a pracovní listy.

♣   Mám pro Tebe skvělé šablony, které si jen stáhneš, upravíš dle svých barev a postuješ. Nic nemusíš vymýšlet.

♣   Kurz si můžeš koupit pouze do 10.10. 2021, ale přístup k materiálům včetně následných aktualizací už budeš mít napořád.

♣   Součástí je i skvělá FB skupina, kde budeme spolu komunikovat, budu Tě podporovat a budeme sdílet své vytvořené designy abychom se ještě více inspirovaly.

♣   Čeká Tě 6 krásných bonusů, které Ti ještě více pomůžou v tvorbě designového obsahu. 

Co se všechno naučíš?

Canva

Stručné základy práce s Canvou, grafickým nástrojem pro negrafiky. Tvorba šablon pro sociální sítě a vyhledávání potřebných prvků. Praktické ukázky a cvičení. 

Grafické aplikace

Aplikací máme plný telefon. Zde se podíváme na ty nejvíce užitečné, praktické. Ty, které opravdu ke své tvorbě potřebujete a ty, které jsou zbytečné. Do kterých se vyplatí případně investovat v rámci rozšířených možností a do kterých nikoliv. 

Mockupy

Chceš sis vytvořit krásný mockup, ale nevíš, jak na to? Ukážu Ti, jak na to a jakou aplikaci využít. Uvidíš, jak může Tvoje logo vypadat na hrnečku nebo jak reálně mohou vypadat navržené vizitky.

Puzzle Feed

Šablona pro profil na Instagramu. Naučím Tě, jak se tvoří, ukládá, publikuje. Ukážu Ti, jak hledám inspiraci a jak pracuji s klienty. 

Fotíme mobilem

Produktové fotografie mobilem? Ne. Nezbláznila jsem se 🙂 My totiž fotky na sítě potřebujeme ideálně hned. V tomto modulu si ukážeme, jak s pomocí Tvého telefonu vypilujeme nejefektivnější propagační obrázky. Je jedno, jestli máš produkty nebo služby, dozvíš se tipy a triky, jak tvou značku pěkně zachytit, abys ji zviditelnila.

Principy designu

Každé rozložení, rozmístění má svůj řád. Velký text uprostřed se čte rozhodně jinak než malý text v rohu. Naučím Tě, jak využít naplno „kreslířskou plochu“. Zjistíš, co je to zlatý řez a jak využít zorné pole tak, aby čtenář měl chuť číst vše a nevynechal jediné písmenko.

Fonty, barvy a tvary

Vše v marketingu má svůj význam. Není druh a styl písma, který by nějak nezapůsobil. Každý font má svou „řeč těla“. Stejně tomu tak je u barev a tvarů. Podrobně si ukážeme, co nám jednotlivé prvky říkají a jak na nás (a i na naše klienty) působí.

Osobní konzultace

Pokud budeš mezi prvními 5 přihlášenými do kurzu, tak se na Tebe budu těšit na hodinovou konzultaci na Zoomu. Povídat si budeme o prezentaci Tvé značky na Instagramu. 

Volné šablony

V průběhu kurzu ode mě dostaneš 3 volné šablony, které můžeš použít pro feed, stories nebo e-book. 

Sety fotografií

V závěru kurzu dostaneš sety propagačních fotografií pro Tvé zaměření, které nikde jinde ve fotobance nenajdeš.

Nemáš placenou verzi Canvy?

Nevadí! Já Ti 3 měsíce po začátku kurzu pomůžu a můžeš mi napsat až o 15 placených vybraných prvků, které Ti stáhnu a dám!

Licence

Připomenu Ti, jak se které materiály mohou použít pro komerční účely a jak najdeš licenční podmínky pro jednotlivé prvky v Canvě.

Slovníček pojmů

Chápu, že ne každý pojem je Ti blízký. V členské sekci bude slovníček, který budu aktualizovat tak, abys všemu v kurzu správně rozuměla. 

Kolik za 12 let mých zkušeností v oblasti design obsahu zaplatíš?

5.900,- Kč

předprodej do 2. 2. 2022

9.500,- Kč běžná cena

Platbu je možné rozložit na dvě splátky po 3.000,- Kč

To je za hubičku 🙂

Se mnou oblečeš svému obsahu jednotný kabátek

Jsem Míša, kreativní grafička s jemnocitem. Zaměřuji se na design obsahu na sociálních sítích. S klienty řeším vše individuálně a s lehkostí. Navrhuji editovatelné šablony na míru a pracovním listům a dokumentům v podnikání dávám jednotný kabátek. S mou podporou nebude vyladěný jen instagramový profil, ale celá osobní značka bude zářit.

Práci s grafikou se věnuji přes 12 let. Už s prvním počítačem v dětství, kde bylo malování jsem si navrhovala obaly na CD 🙂 A v tomhle kurzu Ti předám ty nejdůležitější typy, co potřebuješ.

Slova od holek, co už se mnou „něco zažily“

„To je krásný prostě vidět, když někdo přesně tvoří s tou Láskou“
Veronika
„No pecka! Míšo, musím Vám říct, že jsem opravdu šťastná, že jsem na Vás dostala kontakt! A myslím, že se budeme vídat často a dlouho!“
Lucka
„TEN E-BOOK JE BOMBA! Jako fakt vše dává smysl, nakopne to člověka se tomu věnovat a zkoušet...“
Aneta

nejčastější dotazy

Kurz bude v předprodeji do 10. 10. 2021. Přístup do členské sekce ke studijním materiálům budeš mít na stálo. Stejně tak podporující skupina na Facebooku.

Kurz jsem postavila tak, abys žádné placené aplikace nepotřebovala. Stačí pochopit princip, jak se k tvorbě obsahu postavit. 

Je dobré abys prostředí znala, ale v jednom z modulů Ti to vysvětlím, takže žádné expertní znalosti mít nemusíš. Práce v Canvě je intuitivní, ale kdybys tápala, pomůžu Ti ve skupině na Facebooku.

To je naopak dobře, protože už máš hodně věcí vyřešených a nebudeš muset během kurzu ladit barvy a písma. Jen se už naučíš, jak to pěkně poskládat dohromady, aby to dobře vypadalo. 

Ano, vyfotím Ti 10 fotek speciálně pro Tvé zaměření.

Je to něžný, ladný, jednoduchý cit pro sladění prvků. Jemný přístup k celkovému vzhledu všech pracovních dokumentů (prezentace, videa, fotografie, příspěvky na sociální sítě), nejen pro to, aby Ti to dělalo radost. 

Kdyby jsi měla další otázky, na které tu neznáš odpovědi, neváhej mi napsat na e-mail info@mishula.cz