DĚKUJi ZA TVŮJ ZÁJEM O INSPIRATIVNÍ E-BOOK

E-book ti po úhradě přijde do e-mailu. AAAleeee…. 

Ještě neodcházej, něco tu pro tebe mám!

56% slevu na video*e-book

1

program

21

videí

lehká

náročnost

13

šablon

2h

trvání

Plánuješ prodejní kampaň ?

Mám pro tebe video*e-book, ve kterém tě provedu grafickým obsahem, díky kterému budeš v kampani zářit.

Ukážu ti své know-how, zkušenosti a s jakým mindsetem zpracovávám obsah napříč celým svým online podnikáním.

Tvůj obsah bude mít šmrnc a dokonce si zpracuješ svou prodejní stránku v Canvě nebo vlastní grafiku do streamu. 

Naučím tě, jak si vytvořit všechny grafické podklady pro tvou kampaň.

cesta produktu od myšlenky k prodeji

Od prvního kampaňového e-mailu po poslední příspěvek s referencemi je cesta produktem dlouhá. Každá část, na cestě, je graficky zpracovaná. Nenech nic náhodě a mrkni na návody, které dají řád tvým chaotickým grafickým pokusům. 

Proč video*e-book ?

Málo písmenek, více obrázku a videí. To je zbrusu horký letní video*e-book, který tě vtáhne do světa poutavé a nápadité grafiky, bez které se ve svém online podnikání neobejdeš. 

Uvnitř dokumentu najdeš video návody konkrétních grafických koláží. Trochu teorie proč a jak u tvorby smýšlím a praktické informace k online produktům.

Co e-book obsahuje

Návody v Canvě – protože veškerou tvorbu grafického obsahu pro online podnikání zvládneme v Canvě. Je to velmi praktický a obdivuhodný pomocník, se kterým se dá velmi intuitivně a snadno naučit pracovat.

Mám ale pro tebe jedno malinké varováníčko: Jak ji jednou otevřeš, nebudeš ji chtít už opustit 🙂 Stejně jako mé návody, rady a tipy 🙂


Mindset
– znáš to pravidlo dvakrát měř, jednou řež? U grafiky to platí taky, ale z hlediska času a ten je co? Drahý 🙂 Když budeš vědět, jak a čeho chceš v Canvě docílit, půjde ti to rychleji.


Šablony, prvky
– nelimituj se vyhledáváním šablon jen na Instagram, facebook a e-book. Canva nabízí mnohem více. Už jsi zkoušela Landing page nebo overlay na stream? Já ano, je to super a uvnitř e-booku se s tebou o tuto zkušenost podělím. 


Práci s fotografiemi –
někdy se drobná úprava fotky hodí a není nutné hned běžet za grafikem, co má photoshop. V Canvě zvládneš základní úpravu kontrastu nebo drobnou změnu barevného nádechu.

a jak to uvnitř vypadá ?

Video*e-book sice není primárně výukovou knihou na samotnou aplikaci Canva, ale práce v ní je intuitivní a z videí je snadno pochopitelné, jak s obsahem zacházet. 

Mrkni na video, jak to uvnitř knihy vypadá a jak s knihou zacházet. Nejedná se totiž o klasické *PDFko.

a k tomu ještě bonusy
Na kolik to vyjde?

Ve video*e-booku najdeš spoustu inspirace a návodů jak graficky pracovat a smýšlet nad obsahem ve svém online podnikání.

Do konce předprodeje zbývá:

dní
hodin
minut
vteřin
890
390
  •  

Jmenuji se Míša, miluju vizuální stránku online podnikání a Canvu

Jsem specialistka na vizuální komunikaci. Pomáhám podnikatelkám zaujmout graficky vyladěným obsahem. Vezmeme vaše chaotické pokusy a uděláme z nich sladěný a jedinečný brand, kterým uchvátíte  své cílové publikum. Nenechám vás v tom samotné, naučím vás do tvorby dostat lehkost, abyste si další vizuály tvořily s jistotou samy. Stanete se neodolatelnými.

Co říkají mé klientky

Časté otázky & odpovědi

Video*e-book můžete procházet postupně i na přeskáčku. Videa jsou různě dlouhá, ale celkem vydají přes 2 hodiny.  

Ukázky ve videích jsou tvořené v Canvě PRO, ale vystačíte si i se základní verzí. 

Peníze za video*e-book nevracím. Za jeho obsahem si pevně stojím. V bonusech je uvedeno, že budete mít k dispozici průběžné aktualizace.