Branding

Značka nebo styl není jen pro velké firmy. Každý z nás jsme značka, něčím jsme vyjímeční a i proto, když dělámě něco totéž jako druhý, tak to není totéž. Každý máme svou esenci. Vizuální nastavení a naše hodnoty nás odlišují od druhých. Naše značka funguje jako vlastní propagace 24/7/365, Zároveň jsme magnetem pro nové zajímavé pracovní příležitosti.

branding

Obsahová část

Videoprezentace

Video o brandingu a skvělý příběh o Gladiátorovi

Prezentace

Prezentace ke shlédnutí a zdroje k tvorbě brand boardu

Pracovní list

Editovatelná šablona v Canvě ke stažení a vyplnění

Zpětná vazba

Kontakty pro dotazy nebo zpětnou vazbu, sociální sítě

"Jste připraveni, začněte tvořit!"
Austin Kleon

Branding - video s prezentací

Ve videu se zabýváme brandingem a cílem našeho povídání je zpracování průvodce naší značky, která nám zajistí konzistenci naší vizuální komunikace. 

Prezentace

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. 

Pracovní list

Pro ukotvení si svých hodnot a ujasnění kdo jsem a jaký je můj IK je ke stažení editovatelná šablona z Canvy na tento pracovní list.

Kontakty
Veškeré dotazy nebo vzkazy prosím pište na e-mail nebo do zprávy na Instagram 🙂