Minimalistické album: První rok života

Publikoval Michaela Kašparová v

Při očekávání nového člena rodiny tak zřizujeme, sháníme, nakupujeme, pleteme, šijeme, vyrábíme.. a hlavně se těšíme!

Jedna z nezbytně nutných zbytečností je album, kde si maminky vylepují obrázky a fotografie na památku z doby, kdy se o novém človíčku ještě nevědělo, zda to bude holčička či chlapeček.

Sama jsme takové album chtěla, neboť nová životní role čeká i nás 🙂 Ale při hledání, které album by se mi nejvíce líbilo jsme narazila. Všechna byla buď barevná, nebo tam bylo informací více, než jsem potřebovala. Sama jsem si představovala více prostoru na vylepené fotografie, které mnohdy povědí samy o sobě více než text k vyplnění. Samozřejmě se textu vyhýbat nechci a jen na fotografie z rodinného života máme jiné album, ale má představa byla více minimalistická. Bez obrázků cizích miminek a bez cizích příběhů.

Možná má neskromná představa vychází ze skutečnosti, že jsem schopna si takové album vyrobit, nevím. Ale myslela jsem si, že určitě nebudu jediná, která má takovou podobnou představu. Ono už jen vymyslet obsah, který by nám pasoval s ohledem na období narození miminka a nemuseli se se stránkami vracet zpět (rozuměj tomu tak, že se nám prcek narodí na podzim, fotky na další stránce by třeba byly předtištěné na dovolenou a pak teprve na Vánoce jak se tomu dle ročního období nabízí. Ale to už by miminko bylo o půl roku věkově jinde).

A jak to tak bývá, projekty pro sebe mají vždy času dost, ale když se ozve i někdo další, najednou to jde 🙂

Album je na světě!

A pokud byste ho chtěli i vy, přizpůsobíme text i Vám, natiskneme a připravíme k Vašemu dotvoření 🙂

Kategorie: Dárky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *