20

20

Trochu teorie jsme už zvládly, ale bez praxe to nepůjde. Co si nevyzkoušíš, nenatrénuješ, to brzy zapomeneš. Kolik jsi toho ještě nestihla? 

Úkoly jsou tu pro tebe, aby jsi se posunula, zlepšila a ukotvila si svůj styl a svou značku. 

Daří se ti to? 😉

Takže šup šup, zpátky na značky, tedy na na tu svou  🙂 

Jak se ti dařilo připravit si obsah na sítě? Trošku bych tě chtěla dneska popostrčit k jednomu konkrétnímu. 

Citátek. To mají lidi rádi. 

Ale než se vrhneš do své aplikace, kde tvoříš grafiku (Canva, Figma, Vista Create, layout, mojo, … ) tak se mrkni ještě do přílohy meilu 😉 

  • Máš tam kalendář s úkoly,  které si můžeš vybarvit. Jedná se o souhrn činností ve výzvě a kdyby sis to kolečko chtěla znovu udělat, tak víš, který den se jednalo o jaký úkol a v členské sekci si jej připomenout.

  • Čísla úkolů souhlasí s čísly příspěvků ve FB skupině, můžeš se tedy zpětně k vláknu kdykoliv vrátit tím, že si do vyhledání uvedeš požadované číslo.

  • Na druhé straně v příloze najdeš grafické kolo. Jedná se o nejčastější oblasti v grafickém designu v online podnikání. Pokud si nejsi ještě úplně jistá, kterou cestou se vydat, připrav si pastelky. Mě to kolečko, s trochu jiným obsahem, moc pomohlo a vytvořila jsem klub a tuto výzvu 😉

Úkol:

1) Najdi si citát ze svého oboru, ulož si i autora

2) Zpracuj příspěvek na sítě s citátem s ohledem na vlastní brand

3) Nasdílej nám to do skupiny abysme se usmály, abysme se ujistily, že jsme na správné cestě, abysme se podpořily a inspirovaly. 

Instagram Story Thank You Script Typography Minimal lettering hands

Specialistka na grafiku v online podnikání