16

16 – Mockup

Ůkol:

Dej svému návrhu prostor 🙂 Plánuješ nějakou událost nebo navrhuješ grafiku pro klienty? Dej o tom vědět pomocí exkluzivního vzhledu a zasaď to do mockupu. Vypadá to opravdu skvěle, reálně a publikum je nadšené, s jakou péčí si dáváš s nabídkou záležet. 

Tip:

Pomocí mockupu můžeš představit svůj web, vizitku nebo své kresby, které budou vypadat vyjímečně v notesu nebo na tričku či mikině. 

Pokud přemýšlíš nad pasivním příjmem a budeš chtít prodávat kurz/ebook, určitě tomu dej hezký vzhled, který můžeš vložit kamkoliv. Od přihlašovacího formuláře pro magnet po automatické e-maily. 

Jak to mám já? 

    S mockupem pracuji dnes a denně. Baví mě prezentace svých materiálů v podobě reálných situací. Myslím si, že třeba obálka e-booku nebo pozvánka vypada digitálně spíš jako obrázek nebo jakási samolepka na papíře a zákazník si tak ne úplně dobře představí, jak by tiskovina v reálu mohla vypadat. E-booky, pozvánky na vysílání, kurzy… to vše by mohlo být prezentováno jako opravdová reálná kniha a ukázky v zařízeních jako je mobil, tablet, monitor. V dnešní době je to možné aniž bychom si doma potřebovali vymalovat nebo stěhovat nábytek, chystat světla a snažit se to vyfotit. 

    Chápu, že taková fotografie sice nebude úplně originální, ale uznej…. Obsah na sítích je tak strašně krátkodobého rázu, během chvilky už ztratí pozornost a tak se vážně někdy nevyplatí ten čas tolik investovat do přípravy vlastního prostředí. 

    V podnikání je to tak – hra čas/náklady vs. hodnoty a zisk 🙂

    Instagram Story Thank You Script Typography Minimal lettering hands

    Specialistka na grafiku v online podnikání